ZPŮSOBY APLIKACE

Již od nepaměti se rostliny běžně používaly v každodenním životě. I v dnešní moderní době mají právem své místo. 

Oleje, které používám jsou od firmy Young Living. Při každém použití oleje je dobré začíst přečtením informací o konkrétním oleji. Jedná se o velice silné oleje a proto by měly být v některých případech před použitím správně ředěny. Některé oleje, jsou fotocitlivé a proto se nedoporučuje nanášet je na pokožku, která bude v následujících 12-ti hodinách vystavena přímému slunečnímu nebo ultrafialovému záření.

INHALACE 

  • Přivoňte si přímo k lahvičce. 
  • Použijte k tomu určený difuzér Young Living. 
  • Do misky s horkou vodou dejte několik kapek oleje. Nakloňte se nad misku a přehoďte si přes hlavu ručník, tak abyste mohli vdechovat páru.

VNITŘNĚ

Společnost Young Living vyvinula speciální řadu olejů Plus, které jsou certifikovány pro vnitřní užití. Máte tak možnost využít jejich potenciál i tímto způsobem. Dají se využít pro přípravu jídel a nápojů. Kromě originální chuti dodají také další zajímavou složku do vašeho jídelníčku.

LOKÁLNÍ POUŽITÍ

Řadu esenciálních olejů lze bezpečně aplikovat přímo na kůži, ale někdy jé méně více. Zejména při aplikaci na citlivou kůži nebo u dětí je lepší začít s ředěným esenciálním olejem. Young Living za tímto účelem prodává základový olej V6. Případně můžete použít některý čistý rostlinný olej - kokosový, olivový a další. Olej vmasírujte krouživými pohyby do pokožky. Velice příjemné je také použít oleje jako doplněk klasické masáže nebo nanášení a masírování reflexních bodů. K tomuto účelu můžete vybírat i z variant masážních olejů. 

Zajímavým způsobem je také aroma masáž technikou Raindrop.


Upozornění: Esenciální oleje jsou velmi silné a některé mohou být pro pokožku dráždivé. Dojde-li k podráždění, použijte ke zředění komplex rostlinných olejů V-6™ nebo jakýkoli čistý rostlinný olej. Viz štítky na jednotlivých produktech.