Tvořivé masáže

S láskou a respektem pro pohodu těla i mysli

Svoje masáže ráda nazývám TVOŘIVÉ MASÁŽE, protože každou masáž lze podle potřeby upravit. 

Vybrat nejvhodnější esenciální oleje i techniku pro danou osobu a danou chvíli.  Pro nejlepší možný výsledek.

Masáž technikou Raindrop - 60 min

60 min - 1250 Kč

Postupné nanášení esenciálních olejů Young Living na plosky vašich nohou a na oblast zad. Technika inspirovaná postupy z tibetské medicíny a rituálem původních indiánů kmene Lakotů. Uvolňující účinek vám zajistí nejen působení 9 různých esenciálních olejů a použité masážní techniky, ale také vůně, které si při této masáži užijete plnými doušky. 


Technika Raindrop + čakrové zvonkohry - 90 min

90 min - 1350 Kč

Hýčkání vašeho těla i mysli. Před samotnou technikou Raindrop se nechtě unést tóny zvonkohry. Jednotlivé dílky zvonkohry se postupně pokládají do blízkosti 7 čaker aby je vyladily svým tónem. Můžete se tak příjemně uvolnit, naladit se sami na sebe a odpočívat. Nebo můžete meditovat. Ve chvíli, kdy na vás začnou dopadat kapky esenciálních olejů, jste již uvolnění. Můžete si tak vychutnat vše intenzivněji. Je to maximální relaxace těla i mysli. Něco co si určitě zasloužíte.


Ladění smyslů - 90 min

90 minut - 1250 Kč

Spojila jsem vše nejlepší, co do mého života patří, a vzniklo z toho ladění smyslů. Na začátku  vy sami nebo společně určíme záměr. Tedy v čem právě vám, tady a teď může ladění pomoci. Co ve vašem životě můžeme takto podpořit, rozhýbat, vyladit. Můžete si i vybrat karetu jako svého průvodce. Na míru vybereme i esenciální olej. Tím provedu jemnou masáž chodidel, zad a šíje. Nakonec přijdou jemné zvuky čakrové zvonkohry, která se rozezní přímo na vašem těle. Vyladíme tak i vaše čakry. Během ladění máte skvělou možnost zpracovat si v sobě vše co potřebujete. Nechat působit frekvence zvuků i vůní na vaše vědomí i podvědomí.


Kombinovaná masáž dle domluvy 60 min

60 minut - 860 Kč

K masážím které nabízím patří relaxační masáž, aroma masáž, sportovní masáž, masáž trigger points, silikonové baňky. Při masáži kombinuji podle potřeby a podle domluvy tyto metody, tak abych dosáhla nejlepšího výsledku. Individuálně domluvíme i esenciální oleje, které pro masáž použiji. Vždy se tedy jedná o účinek samotné masáže a k tomu účinek esenciálního oleje vybraného na míru. Používám esenciální oleje té nejvyšší kvality od firmy Young Living. 

DOPŘEJTE SI MASÁŽ, TAM KDE VÁM TO VYHOVUJE

U vás doma

Ráda za vámi přijedu po Praze a v jejím blízkém okolí s oleji i s masážním lehátkem. Můžete tak relaxovat v prostředí, které je vám příjemné a to nejen při masáži, ale i okamžitě po ní.


 Praze na Hradčanské

V příjemném prostředí malé masérny v těsné blízkosti metra A Hradčanská. Adresa FunFárum, Milady Horákové 201/119, Praha 6.

Kdekoliv jinde

V místě na kterém se domluvíme. Mohu přijet například do vašeho penzionu a vy tak můžete nabídnout extra služby vašim klientům. Vše záleží na domluvě.

PRO DOMLUVENÍ TERMÍNU A MÍSTA MĚ PROSÍM KONTAKTUJTE EMAILEM NEBO TELEFONICKY NEBO ODEŠLETE PRÁVU, RÁDA SE VÁM OZVU ZPĚT

Zuzana Müllerová

T: 602 737 158 
E: zulina@seznam.cz

UDĚLEJTE SI PŘEDBĚŽNOU REZERVACI

NECO NAVÍC

* ESENCIÁLNÍ OLEJE *

Čisté esenciální oleje terapeutické kvality. Působí nejen na tělo, ale také na energetické oblasti těla a na psychiku. Využijeme jejich pozitivního působení. Jelikož kůže je největším orgánem našeho těla, je opravdu důležité jaké produkty pro masáž používáte. 

* VÝBĚR Z MASÁŽNÍCH a RELAXAČNÍCH TECHNIK *

Klasická sportovní masáž, relaxační masáž, indická masáž hlavy, ošetření spoušťových bodů, Raindrop - speciální aromaterapeutický postup, aroma masáže ... a další. Tyto všechny techniky vám mohu nabídnout. Z mé zkušenosti je ovšem nejlepší nezaměřovat se striktně na jednu techniku, ale dle potřeby použít kteroukoliv z nich. Jde mi především o výsledek. Tedy jak se budete cítit. 

* DOPLŇKOVÉ TECHNIKY *

Upřesnění záměru pro danou masáž je skvělý způsob, jak docílit ještě lepšího výsledku. Využijeme tak pozitivního vlivu psychiky na váš psychický a i fyzický stav. Použitím čakrových zvonkoher pak můžeme působit na vyrovnávání energie v čakrách a tím k harmonizaci celého těla a i duše.