Proč mám občas chuť mít déšť v obývacím pokoji ...

11.05.2020

Už si ťukáte na čelo? Co to jsou zase za nápady ... déšť v obýváku. Proč by to někdo měl chtít? No za když vám řeknu, aby jste mi dali chvilku na to, vám to vysvětlit.

Představujte si toto ...

Je krásný den a vy si vyrazíte ven. Jenže obloha se zatáhne, přijde mrak a za chvíli prší. No žádná sláva. Příroda na chvíli jakoby zešedne a utichne. Ale ne na dlouho. Něco se začne dít. Ty kapky padají jedna za druhou. Země nasává jejich vláhu. Vám dopadají na kůži a najednou jste jakoby víc živý. S každou kapkou se z nebe na zem vrací energie. Rostliny pijí plnými doušky. Prostě voda patří neodmyslitelně k životu naší planety, a to i v podobě deště.

Po chvíli déšť utichá a v tu chvíli přichází TA CHVÍLE. Vy se zhluboka nadechnete ... příroda se zhluboka nadechne. 

Vzduch je nasycený úplně jinou energií. Déšť spláchl nejen prach a pyl, ale zvlhčil vzduch. A vy tu energii cítíte v každém dalším nádechu. 

A to je to, proč miluji déšť. Nadechnout se po dešti, je jako první nádech po dlouhé pauze.

Už chápete, proč mám ráda, když u mě doma prší? No ne doopravdy, ale stejnou energii, stejnou vlhkost vzduchu, a dokonce podobnou vůni si můžu vykouzlit díky difuzéru esenciálním olejům.

A víte co, už několikrát se mě někdo zeptat, čím nám to doma tak hezky voní? Nebo čím to je, že se i astmatikům u nás tak dobře dýchá. Já si o tom myslím svoje. A vy to musíte vyzkoušet, abyste zjistili, zda to cítíte stejně.

Dva recepty na DEŠŤOVÉ VŮNĚ

První směs:

  • 4 kapky Eukalyptu (Obsahuje látku Eukalyptol, která se často používá do přípravku pro podporu respiračního systému)
  • 3 kapky Lemongrass (Citronová tráva)
  • 3 kapky Citronu (Obsahuje látku D-limonen, ten může pomoci se snižováním stresu, úzkosti a deprese)

Druhá a směs

  • 4 kapky Citronu (Opět ten s tím D-limonenem)
  • 4 kapky Pomeranče
  • 2 kapky Vetiveru (Je to krásná zemitá vůně. Vetiver je vlastně tráva, která se dorůstá až 2 metry, ale stejně dlouhé má kořeny. Je tak jemná, a přesto tak spojená se zemí. To samé může dodat i nám. Prostě uzemnění a klid)
  • 1 kapka Ylang Ylang (Věděli jste, že se tímto květem v některých oblastech pokrývají lože novomanželů? Je to proto, že je spojován s harmonií mužské a ženské energie.)

Máte chuť to vyzkoušet? No tak jednoduše napište, volejte, zastavte se na některé z akcí. Ráda vás nechám přivonět a ukážu vám kde získat esenciální oleje nejvyšší kvality.