Jak je na tom vaše kůže? 

01.04.2020

Je to největší orgán našeho těla. Proto pro dobrý stav našeho organismu, pro jeho celkový zdravotní stav, je velice důležitý také stav naší kůže. 

Opravdu stojí za to věnovat pozornost tomu, jaké výrobky si vybíráte. Protože kosmetika je něco co používáme opravdu denně. Každý den si umyjete ruce, zuby a nejspíš si dáte také sprchu. Každý den tak nanesete na svou kůži látky, které ji mohou být ke prospěchu, nebo také ne. Doslova každodenně tak máme možnost zvolit si cestu, která nám pomůže cítit se dobře ve své vlastní kůži

Vyplatí se i zde zvolit přípravky, které obsahují co nejvíce přírodních složek. Bez uměle vytvořených chemických látek. Jsme součástí přírody a tak dává smysl i v péči o sebe používat to, co nám příroda od nepaměti nabízí. 

Zkuste si představit, jak se cítíte když alespoň na týden zvolíte zdravý jídelníček. Ten rozdíl prostě cítíte. A stejné je to i s naší kůží. Také ocení šetrné zacházení. Krémy, pleťová mléka, mýdla, šampóny, oleje které ji nebudou jen na chvíli dělat krásnou, ale které jí opravdu vnitřně prospějí.

Dnes už máme naštěstí z čeho vybírat. A je to dobře, protože každému sedí něco jiného.  Hledejte, zkoušejte a věřte, že více peněz, které možná zaplatíte za kvalitní výrobky se vám mnohokrát vrátí. Vaše pleť bude vypadat dobře. Za čas si zvyknete, že se vás lidé ptají, jak to, že tak dobře vypadáte. 

Ale tím důležitějším co získáte je vědomí, že děláte něco pro své zdraví. 

Zkuste při svém hledání nahlédnout i do nabídky přírodní kosmetiky obohacené o čisté esenciální oleje. 

Když vás něco zaujme, ráda vám vysvětlím jak výrobky získat za nákupní ceny. Stačí napsat nebo zavolat.