HOJNOST aneb jak najít programy, které vám brání ji získat

22.04.2019

Dosáhnout hojnost se někdy zdá skoro nemožné. Jak to, že někomu to jde jako po másle a někdo stále dokola selhává. Položte si otázku: " Věnuji svému cíli pozornost, energii a péči. Vidím v tom, co dělám radost? Dokážu vytrvat v láskyplné péči o svou budoucí hojnost? " A pokud ne, čím to je, že to nejde?

Je to tak. Opravdu musíte sami dávat, abyste dostávali. Ale někdy nám v získání hojnosti brání naše vlastní podvědomí. Možná jsou za tím myšlenky a programy ve vaší mysli, které si ani neuvědomujete. Je to program, kterého se vaše podvědomí drží. Ale ten program možná není právě to, co potřebujete. Díky rituálu, který vám dnes popíšu, můžete najít omezující přesvědčení. Můžete si je uvědomit a tak je překonat.

Na této cestě nebudete sami, budete mít velice mocného spojence. Je to esenciální olej, který se jmenuje ABUNDANCE (Hojnost). Vůně vybrané pro tento olej byly považovány za vůně hojnosti už ve starém Babyloně. Zvyšují elektromagnetickou sílu aury. Kdy elektřina jde směrem od vás ven a magnetismus směrem z venku k vám. Prostě rovnováha v tom co vyzařuje a v tom co se vrací.


Samotné složení směsi je přesně takto krásně vyvážené

POMERANČ x ZÁZVOR

Pomeranč kulatý, expanzivní, zraje na slunci, otevírá chutě, podporuje chuť nakupovat. Kořen zázvoru je schovaný, kořeny drží u země, drží zpět, uzemňuje.

HŘEBÍČEK x KŮRA SKOŘICE

Hřebíček má nejvyšší schopnost mezi es. oleji ochraňovat od volných radikálů. Volný radikál je z hlediska energie ztráta. Hřebíček tuto "ztrátu" drží pod kontrolou. Skořice je nejvíce svou energií podobná energii slunce. Může zahřát, ale pokud je jí moc může pálit.

KADIDLO x MYRHA

Kadidlo je představitelem božského/ vesmírného otce. Mužská energie. Může nás napojit na energii boha, universa. Směr vedení, moudrost, síla, vůle. Myrha je božská matka. Ženská energie. Je to projev hmoty. Energie sklízení ovoce, manifestace, rodit, vyživovat, léčit, podporovat v růstu.

SMRK x PAČULI

Smrk má vysokou energii. Smrky rostoucí v oblasti polární záře (Northern light spruce) vypadá jako anténa. Tato oblast doslova jiskří energií. Tato energie se projevuje i v es. oleji. Pačuli je kořen. Opět tedy spíš ukotvuje, udržuje při zemi. Uzemňuje

A teď slíbený rituál s touto směsí ABUNDANCE - Hojnost

Ano chce to trochu času. Ano chce to vaši pozornost. Ano chce to po nějakou dobu vydržet. Ale jak už jsem napsala, chcete-li získat, musíte dávat. Dejte tomuto procesu svou energii, čas a pozornost a získejte hojnost. Právě vy můžete být tím, kdo to pochopí a projde celým rituálem až do konce. Pak zrovna vy můžete být ten, kdo na konci najde to, co hledal. Držím vám všechny palce, aby jste se pro to odhodlali.

Abyste si dovolili najít a získat hojnost.

1 x MĚSÍČNĚ ( celkem tedy 3 x během cyklu) uděláte následují

  • Dejte kapku oleje Hojnost do 4 rohů místnosti. 
  • Kápněte kapku oleje na vaši peněženku, také do kanceláře, nebo do prostoru, který má přinést hojnost
  • Esenciální olejem potřete zárubně vašich vstupních dveří do bytu/ domu.

Rituál dveří každý den po celé 3 měsíce ráno/ večer 

Ráno odcházíte sloužit, večer si přinášíte domů odměnu. 

  • Při odchodu z domu se mezi dveřmi zastavte. Představte si, jak do vnějšího světa vnášíte hojnost. Hojnost do života lidí, kterým svou energií, svou prací, přinesete prospěch. 
  • Při příchodu domů se opět zastavte. Představte si, že přinášíte hojnost, kterou jste přes den mohli načerpat tím, že vám ji dali lidé, které jste potkali. Kterým jste nabídli službu, energii ...


Každý den z těchto 3 měsíců použijte kapku esence HOJNOST. Vždy ráno a večer

Rozetřete ji podle potřeby na nohy, zátylek, srdce. Přivoňte. Toto provádějte ráno i večer a při tom pronášejte tyto věty:

PRVNÍ MĚSÍC

"Co jsem chtěl vždy dělat, ale nikdy jsem to neudělal?"

DRUHÝ MĚSÍC

"Jaký prospěch má svět z toho, že jsem chudý? Jaký prospěch mají lidé okolo mě z toho, že jsem chudý? Jaký prospěch mám já sám z toho, že jsem chudý? "

TŘETÍ MĚSÍC

" Jaký prospěch má svět z toho, že jsem bohatý? Jaký prospěch mají lidé kolem mě z toho, že jsem bohatý? Jaký prospěch mám já sám z toho, že jsem bohatý? "


Na otázky se nesnažte odpovídat. Pouze je třikrát řekněte a v tichosti a klidu 5 minut pozorujte, co se bude dít. Sledujte vaše myšlenky, pocity, obrazy, které se vám objeví v hlavě. Vaše nápady, situace, na které si vzpomenete. Jen sledujte.

Rozmlouváte takto se svým podvědomím, které bude pracovat. Nutíte své podvědomí najít odpovědi.

Najdete programy a mylné domněnky, které vás ovlivňují. Budete schopni rozeznat, co vám opravdu brání získat hojnost. Už samotné otázky vás donutí začít přemýšlet jinak. Vytvářet nové myšlenky a nové programy, které vás budou posilovat.

A pokud najdete programy, které bude potřeba opravdu pročistit, můžete k tomu použít další rituál. Ale o tom až někdy příště. Teď máte 3 měsíce na to začít měnit svůj život. Můžete překonat své vlastní hranice. 

MŮŽETE NAJÍT HOJNOST 

Tak co? Jste ochotni se do toho pustit? Dáte si šanci? Dopřejete sobě i vašim blízkým prospěch z hojnosti? Věřím, že ano. A držím vám palce. Opravdu upřímně a od srdce.