Leden... čas upevnit své kořeny

01.01.2019

Představte si rok jako jeden cyklus. Jeden úsek vašeho života, který má začátek prostředek a konec. A možná i čas, pro nalezení naplánování a splnění vašich snů. Že je na to jeden rok málo? Nebo že to není možné? Kdo ví ... to nezjistíte, pokud to nevyzkoušíte.


Jisté je, že pokud pro své cíle něco uděláte, pokud se jim budete věnovat, budete na nich pracovat a budete je hýčkat nejcennější poklad, máte šance, že se splní. Možná opravdu ne během jednoho roku, ale pokud budete celý rok na sobě a svých snech pracovat, určitě uvidíte na konci roku výsledky. Vyzkoušejte projít rokem vědomě a uvidíte, že čemu věnujete pozornost, to také přitahujete.

Vašimi pomocníky na cestě jedním rokem bude vaše jedinečná duše, vaše odhodlání, vaše chuť na sobě pracovat a pokud budete chtít i síla a moudrost esenciálních olejů Young Living.


Tak jako každý strom musí mít dobré kořeny, aby mohl růst, mít květy a plody i

člověk potřebuje pevný základ a půdu pod nohama, aby mohl naplnit své vize sny a přání.

Esenciální oleje, které vám pomohou najít uzemnění, ukotvení, nalezení kořenů.

VETIVER 

Esenciální olej získávaný z trávy. Zajímavostí je, že se tato rostlina dorůstá až 2 m a zhruba stejné délky se dorůstají i její kořeny. Pro uzemnění se nanáší na plosky nohou.

VALOR

Název pochází z latinského valoris - sílá, energie. Nanáší se na korunní čakru a na ramena pro pocit vyrovnání energií. Můžete nanést také na spánky a čelo. Takto vám pomůže utišit vířící myšlenky, napomůže k větší koncentraci a kreativní vizualizaci.

GROUNDING

Ideálně používat do difuzéru. Pomůže vám získat pocit pevné půdy pod nohami.

Můžete použít i všechny tři oleje současně a to jak do difuzéru, tak k nim současně přivonět.

Toto téma můžete ideálně převést do 7 oblastí vašeho život a zamyslet se nad ním v souvislosti s oblastí fyzickou, emocionální, mentální, sociální (společenskou), finanční, spirituální a oblastí vaší radosti (oblasti která vám přinášejí radost, zábavu, štěstí jako malým dětem).

Fyzická oblast - Co mě uzemňuje?  Například procházka v lese, práce s půdou. 

Emocionální oblast - Jak by to vypadalo, kdybych byl ve svých emocích plně ukotvený, jen tak by mě něco nerozhodilo. Které emoce bych chtěl více ukotvit a nenechat sebou jen tak cloumat. 

Mentální oblast - Co mi pomůže věnovat se jen jedné myšlence, snažit se věci dokončit, než začnu nové? 

Finančně - Jsou mé finanční kořeny pevné? Pokud ne, co proto mohu udělat? 

Spirituálně - Uzemnit svou mysl, být spirituálně na vyšší úrovni znamená mít velice dobře zvládnuté uzemnění. Právě například to, věnovat se jen jedné myšlence.

Oblast zábavy, dětské radosti a naprostého štěstí - Dovolíte si zažívat okamžiky naprostého štěstí? Vyhledáváte příležitost si je dopřát? Jsou pevnou součástí vašeho života? Pokud ne, co proto můžete udělat.

Přeji vám krásný leden a nalezení pevných základů pro váš život a vaše sny. 


*Oleje uvedené v tomto článku vám ráda zprostředkuji. Neváhejte mě kontaktovat. 

Významný nadpis