Březen ... otevřít své srdce

07.03.2019

Už víte co potřebuje, aby jste stáli pevně na nohou, už víte kam chcete jít ... je na čase se zamilovat. 

A také najít to co je ve vašem životě "milované". Při čem je vaše srdce otevřené a plné lásky. Tyto věci, aktivity, osoby stojí za to mít ve svém životě a podpořit je.

Vaše srdce tvoří energii. Pokud si něco ze srdce přejete, je to možné.  

A k vašim službám jsou tu opět krásné esenciální oleje. Pomohou Vám najít čistotu svého srdce. 

RŮŽE

Tento esenciální olej má neuvěřitelně vysokou frekvenci 320 Mhz. Je to opravdu frekvence neomezené lásky. Láska, která nechce připoutat a svazovat. Ale láska, která dokáže dát svobodu.

Tento olej se nanáší na srdeční čakru a špičku nosu.

JASMÍN

Tento esenciální olej, nebo přesněji esence nebo silice, přináší svou sladkou květinovou vůní příjemné pocity uvolnění a lásky. Opět je možné jej použít na oblast srdce.

Případně si můžete udělat malé cvičení:

Přivoňte si k esenci jasmínu. S nádechem si představte, jak vdechujete do svého srdce neomezenou a čistou lásku. S výdechem si představte, jak tuto neomezenou a čistou lásku vydechujete do všech koutů vesmíru. Tento výdech a nádech několikrát zopakujte. Nejen že sami ucítíte příjemné pocity lásky, ale také pošlete část této krásné energie do světa.

GERANIUM

Tento olej vám může svojí vůní pomoci přestat kolísat mezi polaritami. Mezi "mám rád" a "nemám rád". Najít ve svém srdce svobodu mít rád bez podmínek.

V měsíci březnu tedy zkuste projít oblasti svého života a najít kdo vás miluje a koho milujete vy, koho chcete a nechcete ve svém světě. 

Milovat s otevřeným srdcem neznamená být hloupý. Naopak to znamená si chytře organizovat čas tak, aby jste jej trávili s lidmi, kteří vás dělají šťastnými. Položte si tedy otázku: " Co si mé srdce pro březen přeje? "