Abyste se i po Silvestru cítili ve své kůži

30.12.2020

Málo kdo si plánuje první den nového roku s mokrým ručníkem na čele, houpajícím se žaludkem a bolehlavem. Ale někdy se tomu i při té nejlepší snaze nevyhneme.

I mě se to čas od času stane. Někdy je to opravdu tou jednou dvěma sklenkami navíc. Jindy zapracuje únava, nebo možná "nebeské konstelace ". Prostě hodí se vědět, jak na návrat do vlastní kůže. 

Takže dnes moje tipy na ráno po dlouhé noci ... 


A začnu paradoxně jedním typem pro večer - citron a voda. Prostě tahle dvojka funguje. Mít dost tekutin je vždy výhoda. Já miluju vodu z citrónem. Ale když je toho citrónu moc, někdy z toho může pálit žáha. A tak u mě vede esenciální olej Citrón (ten pro vnitřní použití Lemon Plus). Žáha mě po něm ještě nikdy nepálila a je navíc z citrónů, které nejsou chemicky ošetřeny. Za mě velké plus.

Mít mátu po ruce a hlavně na zátylku se vážně vyplatí. Když mě trochu bolí hlava, moc ráda si mátu na šíji namažu. Někdy i trochu na spánky. Jen to musí být dost daleko od očí. Jinak si trochu popláču, protože má tedy vážně grády. Jak máta na kůži chladí a jak voní ... je to na zátylku moc příjemné. Prostě voňavé uvolnění. Můžu jen doporučit.   

Do "obyčejného" grepu byste to možná neřekli. Ale pro tahle rána je to skvělá volba. Ideálně do difuzéru. Když přidáte kapku zázvoru máte parádní kombinaci. Energie a navíc uklidňovač rozhoupaných žaludků. Já si esenciální olej z grepu ještě občas namažu na játra. Však si to po náročném večeru zaslouží. A pokud je potřeba, ještě dám kapku zázvoru (Ginger Plus) do vody a vypiju. 

Jeden bonus na oblast žaludku. Směs Digize může být parádní pomocník. Stačí kapku dvě rozetřít v dlaních a namazat na bříško. 

A co takhle jedna směs do difuzéru? Můžete si ji připravit už večer. Ráno jen pustíte a než si ještě chvilku odpočinete v peřinách, můžete už udělat něco pro dobrou náladu.

Skvělé ráno 

  • 4 kapky Máty (Peppermint)
  • 3 kapky Grep (Grapefruit)
  • 3 kapky Citróny (Lemon)
Přeji vám, aby jste první lednový den nic z toho nepotřebovali. Přesto si cokoliv z toho dopřejte. Začít nový rok s dobrou náladou, hezkou vůní a s úsměvem je fajn. 
Krásný nový rok 

Chtěli byste některý esenciální olej mít doma pro každý případ? Můžete si ho objednat třeba hned za zvýhodněnou cenu a do pár dnů je u vás doma. Stačí si otevřít svůj účet a vybrat si vše co potřebujete.