DEJTE ŠANCI ESENCIÁLNÍM OLEJŮM A VYBERTE SI DÁREK

Nejsem Mikuláš, Anděl ani Ježíšek, ale moc ráda dávám dárky. Vážně mě baví udělat někomu radost. Obzvlášť v tomto čase, který se k tomu prostě nabízí.  A tak zkusím udělat radost třeba právě vám.

Protože mi esenciální oleje mnohokrát pomohly a udělaly dobře na těle i na duši, věřím, že takto mohou prospět i někomu dalšímu.

Pokud se tedy rozhodnete jim dát šanci mám pro vás dárek.


JAK ZÍSKAT DÁREK

Založte si od 5. 12. do 27. 12.2019 svůj účet v mojí skupině Young Living* a zároveň si objednejte alespoň jednu objednávku olejíčků v programu Essential Rewards. (Jedná se o variantu objednávky, kdy můžete získat za objednávky bonus, proma a body, které lze vyměnit za esenciální olej pouze za cenu poštovného. Program lze kdykoliv zrušit.)


VYBERTE SI DÁREK

Při prosincové objednávce za min 50 bodů v programu Essential Rewards si můžete jako dárek vybrat jeden s těchto olejů:

- Lemon Plus 5 ml (citrón)

- Orange Plus 5 ml (pomeranč)

- Tangerine Plus 5 ml (madarinka)

Při prosincové objednávce Essential Rewards se startovní sadou Premium Starter Kit si můžete vybrat jeden z těchto dárků:

- Thieves Spray 29 ml

- Thieves AromaBright Toothpaste (zubní pasta s es. oleji)

- Trojice balzámů na rty (s obsahem es. olejů Grep, Levandule, Skořice)

Pro registraci můžete použít tento odkaz.

Nebo mě kontaktujte na email, telefon.

Ráda vás provedu celou registrací i objednávkou tak, aby to pro vás bylo snadné, rychlé a přehledné. Společně můžeme udělat objednávku během 15 minut. Voňavý balíček tak dostanete přímo na adresu kterou si sami vyberete.

Tato nabídka je zveřejněná na mých facebook stránkách. Každý, kdo napíše pod příspěvek na FB heslo "soutěžím" a bude sdílet příspěvek v období od 5. 12. do 27. 12. 2019 má šanci být vylosován a získat tak es. olej Lemon Plus 5 ml.

Krásné sváteční období a budu se těšit, že možná právě vám budu předávat krásný dárek. 

* Vaším  registrátorem bude Zuzana Müllerová Young Living ID 2951837