Únor ... vnitřní vedení

03.02.2019

Pokud jste v lednu našli své kořeny a upevnili je, můžete se v únoru podívat sami do sebe a zjistit, že vy sám jste ten, kdo určuje směr, kdo si dává cíle a kdo vyráží na cestu, aby jich dosáhl.

Možná máte pocit, že přesně víte co chcete. Ale je to opravu vaše přání, které vychází z vás? Nebo je to směs toho co se má, co se od vás očekává a jak by to mělo být? Někdy není jednoduché to poznat. Ale určitě se vyplatí tomuto tématu věnovat. 

Esenciální oleje, které vám pomohou najít své vnitřní světlo, sílu být sám sebou, kuráž najít své cíle a vydat se na cestu za nimi.

SVATÉ SANTÁLOVÉ DŘEVO /  POSVÁTNÉ KADIDLO

Oba zmíněné oleje byli od nepaměti používány k náboženským účelům. Pomohou vám zklidnit vířící myšlenky a ponořit se do hluboké meditace.

Tento, i každý jiný esenciální olej aktivujete třemi kroužky v dlani (po směru hodinových ručiček). Svaté santálové dřevo nebo posvátné kadidlo  naneste na třetí oko, korunní čakru a srdeční čakru. Uvidíte co to udělá s vaší schopností napojit se na svůj vnitřní hlas a s hloubkou vaší meditace. 

CISTUS

Tento esenciální olej pochází z růže, která je pokládána za biblickou Sáronskou růži. Opět velice dobrý pomocník pro vaši meditaci. Olej se nanáší na srdeční čakru a podél páteře směrem od kostrče po zátylek. Vytvoříte tak pomyslný energetický kanál směrem od první čakry až k té korunní a výš. 

Na cestě hledání vnitřního hlasu vám poslouží jednoduchý návod. Ten správný cíl je ten, který vám při jeho dosažení přinese upřimnou a čistou radost. A to nehledě na to, jak je dosažení tohoto cíle těžké nebo náročné.  

Toto téma vnitřního vedení můžete opět zkoumat ideálně ve všech 7 oblastech vašeho život a zamyslet se nad ním v souvislosti s oblastí fyzickou, emocionální, mentální, sociální (společenskou), finanční, spirituální a oblastí vaší radosti (oblasti která vám přinášejí radost, zábavu, štěstí jako malým dětem).