Lapač snů - Dream Catcher

01.01.2019

Něžný průvodce vašim denním i nočním sněním

Dream Catcher je v překladu lapač snů a věřím, že jste se s ním už nejspíše setkali. Kruhem vypleteným provázky do ornamentu jakési pavučiny a s pírky, které volně visí na spodní straně. Tento amulet se používal u původních indiánů, jako ochrana před zlými sny. Ale postupně se rozšířil a i dnes najdete mnoho míst a kultur, které nějaký druh "lapače snů" používají.

Jedna z původních legend říká, že k nám přicházejí sny dobré i zlé. Ty dobré znají svojí cestu a cíl. Snadno tedy projdou otvory v pavučině a po pírkách sklouznou až k nám do snu. Ty zlé jsou chaotické a tak jsou zachyceny na pavučině, aby nerušily klidný spánek. S ranními paprsky slunce se rozpouštějí a mizí.


Esenciální olej Dream Catcher Young Living, je také takovým "lapačem snů". 

Zesiluje pozitivní sny a pomáhá nám překonat ty špatné. Přináší nám díky své vůni možnost se soustředit se na sny, které chceme. A to nejenom v noci.

Tato vůně nám pomůže snadněji vizualizovat své sny při meditaci. Své touhy, záměry a cíle dobře definovat a snadněji si je představit v zářivých barvách. Pokud se stanou naše sny součástí našich představ a našeho duchovního světa, jako by již byly skutečné, je snadnější je naplňovat ve světě fyzickém. Uvěřte svému snu, abyste jej mohli začít žít.

Samozřejmě je možné tento krásný esenciální olej využít i k nočnímu snění. Jemné tóny vůní vám pomohou snadněji usínat. Usínat příjemně naladění, s dobrou náladou, s příjemnými představami. Výsledkem je kvalitní spánek, a mnohdy i sny, které vám mohou pomoci najít cestu, řešení problému, kterým se právě zabýváte, nebo vám vnuknou nápad, který stojí za to prozkoumat. Určitě se vám s tímto esenciálním olejem vyplatí mít na nočním stolku papír a tužku. Můžete tak hned po probuzení zapsat cokoliv, co si ze svého snu pamatujete, dříve než na to v denním rituálu zapomenete.

S tímto esenciálním olejem můžete také podpořit vaše mentální cvičení, hloubku meditace, nebo práci na své spiritualitě.

Ale Dream Catcher není jen pro ty, co meditují. Může mít i zcela praktické využití, tak aby vám pomáhal v běžném životě. Vezměte si jej na pomoc, pokud se ocitnete v situaci z které cítíte obavy nebo se vám do ní nechce. Mohou to být zkoušky, pracovní pohovory, veřejné prezentace, ale také pravidelné cvičení, nebo přechod na zdravější jídelníček. Přivoňte si opakovaně k esenciálnímu oleji, dejte kapku do difuzéru, nebo si jej ředěný nějakým přírodním rostlinným olejem natřete na oblast srdce, spánků, na zápěstí. S olejem si snadněji vizualizujete nejlepší možné řešení, snadný průběh zkoušek, příjemné pracovní pohovory, úspěšnou prezentaci, dobrý pocit z fyzické aktivity, příjemný pocit ze zdravějšího životního stylu.

S pozitivním očekáváním se můžete naplno pustit do všeho, co vás čeká. Můžete tak dát ze sebe to nejlepší bez zbytečného omezení strachem z neúspěchu.

Nezapomeňte, že v životě je důležité nejen snít své sny, ale také je naplňovat.

Typy na využití

• meditace, práce na spiritualitě

• součást cvičení jógy, chi-kung, ta-chi a dalších cvičení, které jsou zaměřeny nejen na fyzický ale i psychický rozvoj

• snadnější usínání, příjemné snění

• uvolnění a relaxace

• vizualizace

Složení:

Santalum paniculatum† esenciální olej z dřeva královského havajského santalu (Royal Hawaiian™ sandalwood), Citrus reticulata† olej ze slupek mandarinky tanžeriny (Tangerine), Cananga odorata† olej z květů (Ylang ylang), Piper nigrum† olej z plodu pepře (Pepper), Citrus aurantium bergamia† olej ze slupek (Bergamot), Pimpinella anisum† olej ze semen anýzu (Anise), Juniperus osteosperma† olej z jalovce (Juniper), Pelargonium graveolens† olej z květů (Geranium), Callitris intratropica† olej ze dřeva cypřiše (Blue cypress), Artemisia pallens† olej z květů (Davana), extrakt z listů Citrus hystrix† Jasminum officinale** jasmínový olej (Jasmine), Chamomilla recutita† olej z květů (Matricaria), Tanacetum annuum† olej z květů heřmánku modrého (Blue tansy), Rosa damascena† olej z květů růže (Rose), Citrus paradisi† olej ze slupek (Grapefruit), Mentha spicata† extrakt z listů máty klasnaté (Spearmint), Citrus limon† olej ze slupek citronu (Lemon), Ocotea quixos† Olej z listů (Ocotea), **100%, naprosto čistý produkt